Kocaeli Valiliği
Kocaeli Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Personel Bilgileri
KOCAELİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
PERSONEL BİLGİLERİ
 
Ahmet KIRILMAZ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü
İlkay USTA ÖNEY İl Müdür Yardımcısı
Cengiz ÖZTÜRK İl Müdür Yardımcısı
Buket AKŞEHİRLİOĞLU İl Müdür Yardımcısı
Hüseyin AKGÜL Milli Emlak Dairesi Başkanı
Yavuz İNALTEKİN Şube Müdürü
Zekeriya KAYA Şube Müdürü
Oktay NASIROĞLU Şube Müdürü
Levent BURHANOĞLU Şube Müdürü
Hilal ESAT YORULMAZ Şube Müdürü
M. Adnan GÜLYEŞİL Şube Müdürü
Önder ŞAHİN Şube Müdürü
Alper MİRZE Şube Müdürü
Banu SAYGIN ÇELİKER Şube Müdürü
Güneş EKŞİ Şube Müdürü
Aytuğ TEKBAŞ Şube Müdürü
Meydan ÖZDEMİR Emlak Müdürü
Hasan AŞKAN Emlak Müdürü
 
Çevre Yön. ve Den. Şube Müdürlüğü Ç.E.D. Şube Müdürlüğü
Banu SAYGIN ÇELİKER Şube Müdürü Güneş EKŞİ Şube Müdürü
Aslıhan YİĞİT Çevre Müh. Ebru KOCAASLAN NARCI Çevre Müh.
Halil ÇELİK Çevre Müh. Hatice KAPLAN Çevre Müh.
Harun ARAS Çevre Müh. Sezen UYAR Çevre Müh.
Kübra SEYMEN Çevre Müh. Selen FİLİZGÖK Kimya Müh.
Yasemin GÜLER Çevre Müh. Şebnem PEKEROĞLU Kimya Müh.
Orkun BENK Çevre Müh. Mehmet KARAÖMEROĞLU Endüstri Müh.
Özlem ŞAHİN Çevre Müh. Çevre İzin Şube Müdürlüğü
Rıdvan TÜLÜ Çevre Müh. Aytuğ TEKBAŞ Şube Müdürü
Seda GÜRBULAK Çevre Müh. Nazlı ÇETİNKAYA Çevre Müh.
Serpil SELÇUK Çevre Müh. Tuba YILMAZ Çevre Müh.
Ahmet TÜRKÜM Çevre Müh. Zeynep Dilek UZUNKAYA Çevre Müh.
Sibel AKÇADAĞ Gıda Müh. Şennur KULAÇ Ziraat Müh.
Ali KORKMAZ Makine Müh. Nursoy YILMAZ Biyolog
İbrahim GÜN Kimya Müh. Songül ALTINOK Kimyager
Mihrali TAYLAN İnşaat Müh.    
Ummuhan SAFTER Maden Müh.    
Muzaffer ŞENKAYA Şehir Plancısı    
Mustafa ALTUN Teknisyen    
 
Bilgi Tek. İns. Kay. Dest. Hizm. Şube Müdürlüğü Altyapı ve Kensel Dönüşüm Şube Müdürlüğü
Yavuz İNALTEKİN Şube Müdürü Zekeriya KAYA Şube Müdürü
Hüseyin ÖZER İşletme Müh. Esra BÜYÜKBAŞ İnşaat Müh.
Reşide SARIKAVAK Ayniyat Saymanı Muammer GÜLDOĞUŞ İnşaat Müh.
Hatice YILMAZ Teknisyen Nermin SANDIK İnşaat Müh.
Ahmet BAYRAM Teknisyen Senem KAPAN ŞİMDİ İnşaat Müh.
Abdullah CİHAN V.H.K.İ. Sema DUMAN İnşaat Tek.
Fatma TOK V.H.K.İ. Nurten GÖKTAŞ Seramik Tek.
Fatmagül KÖSEOĞLU V.H.K.İ. Ahmet ÖZAKIN Teknisyen
Penbe YÖRÜK V.H.K.İ. Proje Şube Müdürlüğü
Ülkü TEKİN V.H.K.İ. Oktay NASIROĞLU Şube Müdürü
Zeynep İLHAN V.H.K.İ. Batuhan YAZICI İnşaat Müh.
Zeki BOZKURT V.H.K.İ. Koray KONDAKCI İnşaat Müh.
Ceylan KARADAŞ Memur Serdar ASLAN Elektrik Müh.
Engin GÜLTEKİN Memur Gül Sevim HACIALİOĞLU Mimar
Hasan Ali ÇAVUŞ Memur Yerel Yönetimler Şube Müdürlüğü
Davut KURUCA Büro Görevlisi Oktay NASIROĞLU Şube Müdürü
Yapı Malzemeleri Şube Müdürlüğü Sevim TOPÇU Büro Görevlisi
Levent BURHANOĞLU Şube Müdürü Yapı Denetim Şube Müdürlüğü
Fatma MAT MADENCİ Elektronik Müh. Hilal ESAT YORULMAZ Şube Müdürü
Kamil KAVAK Jeoloji Müh. Elif BÜBERCİ İnşaat Müh.
Mustafa PARLAKTAŞ Makine Müh. Nejdet ÇALAPKULU İnşaat Müh.
Mustafa DELİCE Kimya Müh. Rabia CÖMERT İnşaat Müh.
Onur ACAR Elektrik-Elektronik Müh. Serap KONKAN ÖRENLİ İnşaat Müh.
Zeki AKYOL İnşaat Müh. Mustafa KÖSEKUL İnşaat Müh.
Zekeriya TUNÇ Metalurji Müh. Gültekin KAYHAN Elektrik Müh.
İmar ve Planlama Şube Müdürlüğü Mehmet GÖZALAN Elektrik Müh.
M. Adnan GÜLYEŞİL Şube Müdürü Elif TAŞKIN Jeofizik Müh.
Ahmet ÖZEN Jeoloji Müh. Pınar PELİT Mimar
İlknur AKSOY Jeoloji Müh. Muammer YOLCU İnşaat Tek.
Selçuk GÜL Jeoloji Müh. T.V.K. Şube Müdürlüğü
Metin KAYACI Jeofizik Müh. Önder ŞAHİN Şube Müdürü
Mustafa SUNAR Harita Müh. Bahar OĞUZ GÜLDOĞUŞ Şehir Plancısı
Sena BARIŞ DAŞDEMİR Şehir Plancısı Özlem OLTANCIOĞLU Harita Müh.
Yavuzalp TÜFEKÇİ Şehir Plancısı S. Emre TOPUZ Harita Müh.
Yapım Şube Müdürlüğü Yusuf TARIM Harita Müh.
Alper MİRZE Şube Müdürü Selda ARTUT Mimar
Ahmet KARAKELLE İnşaat Müh. Hukuk Birimi
Oğuz CERAN İnşaat Müh. Gizem Deniz TAYLAN Avukat
Kudret SÖNMEZ Makine Müh. Fatih GÜL Memur
Muhammed AKILLI Makine Müh.    
Onur Gökhan OKUR Makine Müh.    
Nedim AKTAĞ Elektrik Müh.    
Cevdet ÖZBAY Elektronik Hab. Müh.    
Serdar KARADAYI Mimar    
Ayşe TATAR İnşaat Tek.    
Mesut KILIÇ İnşaat Tek.    
Muammer TİRYAKİ Elektrik Tek.    
Metin SAYGIN Teknisyen    
 
Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Gebze Emlak Müdürlüğü
Hüseyin AKGÜL Daire Başkanı Meydan ÖZDEMİR Emlak Müdürü
Talat KELEŞ Milli Emlak Uzmanı Eser ÜNLÜ Emlak Müdür Yrd.
    Mete ÇİZER Milli Emlak Uzmanı
    Şenol PATAN Milli Emlak Uzmanı
İzmit Emlak Müdürlüğü Seval YANMAZ Milli Emlak Uzman Yrd.
Hasan AŞKAN Emlak Müdürü Sevim ŞARLI Şef
Hayrettin SÜZER Emlak Müdür Yrd. Ali GÜNDOĞAN V.H.K.İ.
Bülent AKTAŞ Milli Emlak Uzmanı Cemgil BOZYEL V.H.K.İ.
Hakan GÜNER Milli Emlak Uzmanı Erkan MERMER V.H.K.İ.
Mehmet İNAL Milli Emlak Uzmanı Ertan HOT V.H.K.İ.
Murat ÖZKAN Milli Emlak Uzmanı Nedim KÖKEN V.H.K.İ.
Sena İYEM ULUDOĞAN Milli Emlak Uzmanı Osman SARI V.H.K.İ.
Gül ALPSOY YURTBEKLEYEN Milli Emlak Uzman Yrd. Selçuk ÇOBAN V.H.K.İ.
Neslihan AŞİRET Milli Emlak Uzman Yrd. Sevda ERDEM V.H.K.İ.
Fuat ÇAYIRLI Şef Taşınmaz Tespit - Bedel Tespit ve Taşınmaz Geliştirme Koordinatörlüğü
Ferah YILMAZ Şef Sami ÇAKICI Koordinatör
Fatih KÜÇÜK V.H.K.İ. Selman BİÇEN Harita Müh.
Feyza SEVÜK V.H.K.İ. Adnan AKBAŞ Milli Emlak Uzmanı
Merve ÇAKIR V.H.K.İ. Songül AYDIN Milli Emlak Uzmanı
Özkan EMRE V.H.K.İ. Ünal ÖZDEMİR Milli Emlak Uzmanı
Selin SOLAK SAYGILI V.H.K.İ. Fatih SAÇLI Harita Tek.
Volkan ATIŞ V.H.K.İ. Nazime OKUR Harita Tek.
Zeynep BAKIRÖZÜ V.H.K.İ. Faruk UYGUN V.H.K.İ.
Zeynep FİLİZ BİRİNCİ V.H.K.İ. Faruk UYGUN V.H.K.İ.